098 380 49 13

098 380 49 13

Ківш планувальний зі змінним ножем

Ківш планувальний зі змінним ножем

Ківш планувальний є спеціальним обладнанням, яке використовується для рівномірного розподілу матеріалу або землі під час будівельних або земельних робіт. Він дозволяє точно контролювати глибину і ширину видалення матеріалу та рівномірно розподіляти його в бажаному напрямку.
Має плоске дно та широкі бокові стінки, що дозволяють ефективно розподіляти матеріал під час руху. Він може бути виготовлений з високоміцних сталевих пластин або інших міцних матеріалів. Ківш планувальний кріпиться до рухомого механізму, такого як екскаватор або навантажувач, за допомогою спеціальних з'єднувальних елементів.

Ківш планувальний зі змінним ножем
Ківш планувальний зі змінним ножем

Приклади наших робіт:

Наші послуги включають в себе:

 • 1

  Проєктування та консультації

  На цьому етапі розробляється дизайн ківша планувального, включаючи його розміри, форму, кут нахилу дна та бокових стінок. Враховуються також вимоги до міцності та навантажень, які повинні витримувати ківш.

 • 2

  Виготовлення

  Виготовлення ківша планувального включає різання, згинання та зварювання сталевих пластин для створення його корпусу. Також виготовляються з'єднувальні елементи для кріплення ківша до механізму.

 • 3

  Завершення та обробка

  Після виготовлення ківша планувального проводяться необхідні завершальні операції, такі як обробка кромок, обробка поверхонь, нанесення захисного покриття. Також можуть проводитися випробування для перевірки якості та функціональності ківша перед його використанням на спецтехніці.

Планувальні ковші використовують на будівельних майданчиках для планування землі, вирівнювання поверхонь, створення траншей, вирівнювання фундаментів та інших робіт, пов'язаних з рухом та розподілом матеріалів.

Застосовують у дорожньому господарстві, при будівництві доріг, автострад, аеродромів та інфраструктурних проектів. Вони допомагають вирівнювати та планувати грунтові поверхні для створення рівних та безпечних дорожніх покриттів.

Ковші корисні при створення ландшафтних елементів, таких як газони, штучні озера, водоспади та інші елементи, які вимагають рівномірного розподілу та формування матеріалу.